PD Naveza organizira v soboto, 9. oktobra 2021 pohod na KRAŠKI ROB.

Urnik in smer pohoda: Pohodniki se zberemo pred občinsko stavbo Videm ob 6.uri in se zapeljemo do vasi Hrastovlje. Najprej se bomo povzpeli na Veliki Gradež, nato nadaljujemo v smeri Zazida, od koder sledi vzpon na slikovit in razgleden Kraški rob. Po robu nadaljujemo do Podpeči, kjer se spustimo nazaj v dolino in sledi še nekaj lahkotne hoje do našega jutranjega izhodišča. Skupne lahke hoje je pet do šest ur.

Oprema: Pohodni ali treking čevlji, pohodne palice, oblačila primerna času in vremenu. Hrana in pijača iz nahrbtnika. Na poti ni koč, zato imejte predvsem dovolj tekočine.

Prevoz s kombijem, prispevek za prevoz odvisen od števila prijav.

Vodil bo vodnik PZS PD Naveza Marko Vinko s sovodniki.

Prijave sprejema tajnik na gsm: 041 302 596, do torka, 5.10.2021 oz. do zasedbe prostih mest. Število mest je omejeno.

Za udeležbo je obvezno izpolnjevanje PCT pogoja! Prosimo, da dosledno upoštevate vsa navodila NIJZ, veljavna v času pohoda.

Pohoda se lahko udeležite le s plačano članarino za leto 2021! Vodnik si pridržuje pravico do odpovedi izleta zaradi nepredvidenih okoliščin ali zavrnitvi udeleženca zaradi neprimerne opreme ali drugih dejavnikov. Udeleženec je dolžan upoštevati navodila in odločitve vodnika, ter izbor ture prilagoditi svojim zdravstvenim in telesnim sposobnostim!

Pohoda se udeležujete na lastno odgovornost!