PD Naveza organizira v soboto 21. aprila 2018 pohod na Stolpnik (Konjiška gora).

Urnik pohoda: Pohodniki se zberemo pred trgovino Žerak v Vidmu ob 8.00 uri, na Selih 8.10 uri od koder se odpeljemo z avtobusom do Slovenskih Konjic.

Smer pohoda: Iz Slovenskih Konjic se bomo podali mimo cerkvice sv. Ane in pokopališča ter gradu po lepi markirani poti do Stolpnika. Po počitku in malici se bomo spustili po poti nazaj si ogledali ruševine starega gradu ter se napotili do našega izhodišča.

Zmerne hoje v eno smer je približno 2  uri, vrnitev domov med 16. in 17. uro. Hrana in pijača iz nahrbtnika.

Oprema: Planinski čevlji, pohodne palice, topla oblačila primerna času in vremenu.

Prispevek udeležencev: 10 €

Prijave sprejema tajnik društva Drago Sakelšek na GSM 041-302-596 do nedelje 15.4.2018.

Vodili bodo vodniki PZS PD Naveza

Želimo vam varen korak in veliko lepih užitkov ter prijetno druženje!    PD  NAVEZA

Člani Planinskega društva Naveza praznujemo deset let delovanja. V ta namen smo pripravili slovesni 10. Občni zbor. Več v galeriji slik ter v prispevku priloge časopisa Večer.

Plan pohodov

Največkrat prebrano