Spoštovane planinke in planinci!

MDO Podravja bo nabavila enotne planinske vetrovke in hlače. Vzorci oblačil so dostopni na sedežu društva. Vsi zainterensirani lahko naročite in preizkustite oblačila pri Danilu Milošiču, na sedežu društva do nedelje 14.06.2020.
Vodniki in Markacisti bodo imeli na vetrovkah emblem, ostali planinci ne. Cena je okrog 125 €.

Spoštovane planinke in planinci PD Naveza!

Obveščamo vas, da zaradi epidemije coronavirusa PD Naveza do nadaljnjega ne bo objavljala razpisov za planinske izlete.

UO PD Naveza

Zakon o dohodnini – ZDoh-2 omogoča vsakemu zavezancu za dohodnino, da del svoje dohodnine nameni za splošno koristne namene (142. člen ZDoh-2). V ta namen lahko 0,5 % dohodnine podarite PD Naveza, donacija je brezplačna. Na spletni strani edavki izpolnete obrazec, natisnite ter pošljete na Davčni urad.

PD Naveza se zahvaljuje za donacijo!  UO PD Naveza

Planinke in planince PD Naveza obveščamo, da lahko na sedežu PD Naveza, Vareja 2a prevzamete znamke za planinsko izkaznico za leto 2020.

Plan pohodov

Največkrat prebrano